کتاب اثرار ذهن ثروتمندان

تومان

پرفروش ترین کتاب در زمینه پولدار شدن

توضیحات

معرفی و توضیح مختصر در مورد کتاب اثرار ذهن ثروتمندان

چرا باید این کتاب را خواند؟

 من در ابتدای سمینارهایم حرفی میزنم که تمام حاضرین را شوکه میکند. به آن‌ها میگویم: «هیچ یک از حرفهای مرا باور نکنید.» اما چرا این حرف را میزنم؟ چون من تنها با استناد بر تجربیاتم صحبت می‌کنم. هیچ‌کدام از مفاهیم و افکاری که درباره‌ی آن‌ها حرف میزنم، به طور ذاتی درست یا غلط و خوب یا بد نیستند. حرفهای من تنها نتایج کارهای من و همچنین نتایج حیرت‌انگیزی را بیان میکنند که در زندگی هزاران نفر از دانش‌آموزانم مشاهده کردهام. من معتقدم اگر شما از اصولی که در این کتاب آمده بهره ببرید، میتوانید زندگیتان را کاملاً متحول کنید. این کتاب را سرسری نخوانید. طوری این کتاب را مطالعه کنید که گویی ادامه زندگیتان به خواندن آن بستگی دارد. سپس، اصلهای این کتاب را در زندگی خودتان اعمال کنید. هر اصلی که برایتان مفید بود و نتیجه داد، آن را ادامه دهید. اگر یکی از اصول برایتان نتیجه نداد، میتوانید آن اصل را فراموش کنید.

شاید این حرفم کمی پیش‌داورانه باشد، اما باور دارم وقتی که بحث در مورد پول باشد، این کتاب یکی از بهترین کتابهاست. میدانم ادعای بزرگی است، اما در حقیقت این کتاب رابطه‌ی گمشده‌ی بین خواسته شما برای موفق شدن و رسیدن به موفقیت را برایتان فراهم میکند. احتمالاً تا الان متوجه شده‌اید که این دو موضوع-  خواسته شما برای موفق شدن و رسیدن به موفقیت- دو دنیای کاملاً متفاوت هستند.

شکی ندارم که شما کتابهای دیگری را نیز خواندهاید، به نوار و سی‌دی‌های مختلف گوش داده‌اید، در کلاس‌های مختلف آموزشی شرکت کردهاید و در مورد راهکارهای ثروتمند شدن در بورس، تجارت و معاملات املاک اطلاعاتی کسب کردهاید. اما آیا اتفاق خاصی برایتان افتاده است؟ برای اکثر مردم اتفاق خاصی نمیافتد! تنها کمی انرژی و انگیزه پیدا میکند و پس از مدت کوتاهی دوباره به همان وضع قبلی برمیگردند.

در اینجا پاسخی وجود دارد. پاسخی ساده! این یک قانون است و البته که نباید از آن سرپیچی کنید و آن را دور بزنید. این قانون میگوید: اگر «طرح مالی اولیه» ضمیر ناخودآگاه شما برای رسیدن به موفقیت «تنظیم نشده باشد»، چیزی یاد نخواهید گرفت و متوجه چیزی نخواهید شد و اگر هم کاری انجام دهید، تغییر زیادی را در زندگیتان ایجاد نخواهید کرد.

در این کتاب به شما توضیح میدهیم که چرا سرنوشت برخی از افراد به گونه‌ای رقم میخورد که ثروتمند باشند و سرنوشت دیگران به گونه‌ای است که زندگی معمولی با مشکلات زیاد داشته باشند. ما برای شما از دلایل اصلی موفقیت، معمولی بودن و یا شکست مالی خواهیم گفت و اینکه چگونه آینده‌ی مالیتان را بهتر کنید. متوجه خواهید شد که چگونه تأثیرات دوران کودکی برنامه‌ی مالی ما را شکل میدهند و چگونه این تأثیرات میتوانند منجر به افکار و عادتهای خودبراندازنه شوند. در این کتاب شما با بیانیه‌ای قوی و تأثیرگذار روبرو می‌شوید که به شما کمک میکنند افکار منفی را از خود دور کنید، بتوانید مانند افراد ثروتمند و موفق فکر کنید و به موفقیت دست یابید. همچنین، قدم به قدم و به طور عملی راهکارهایی را برای افزایش درآمد و کسب ثروت یاد میگیرید.

در بخش اول کتاب توضیح میدهیم که هرکدام از ما چگونه شرطی شده‌ایم تا در مورد پول فکر کنیم و عمل کنیم. ما چهار روش کلیدی را معرفی خواهیم کرد تا بتوانیم برنامهی مالی ذهن‌مان را تصحیح کنیم. در بخش دوم کتاب، تفاوت‌های طرز تفکر افراد ثروتمند، متوسط و فقیر را بررسی میکنیم و هفده نگرش و اقدام مؤثر را ارائه میکنیم که زندگی مادی شما را برای همیشه متحول میکنند. در بخش‌هایی از کتاب تعدادی از هزاران نامه و ایمیلهای افرادی را که در سمینارهای ذهن میلیونر شرکت کرده و به نتایج موفقی در زندگیشان رسیده‌اند، قرار دادهایم.

وقتی برای برگزاری سمینارهای مختلف به سراسر قاره‌ی آمریکا سفر میکردم، متوجه چیز عجیبی شدم: میدیدم دو نفر در یک اتاق نشسته‌اند و اصول یکسانی را یاد میگیرند. یکی از آن‌ها برای موفق شدن از این اصول استفاده میکند. در مورد شخصی که در کنار او نشسته است، چه فکر میکنید؟ آیا او هم موفق می‌شود؟ جواب منفی است.

اگر شما بهترین شیوه‌ها و ابزارها را یاد گرفته باشید، اما از این «جعبه‌ی ابزار» خوب استفاده نکنید، با مشکل مواجه می‌شوید. به همین دلیل برنامه‌ای را با نام ذهن میلیونر متمرکز بر اساس یک بازی درونی بین پول و موفقیت طراحی کردم. وقتی من بازی درونی (جعبه‌ی ابزار) را با بازی بیرونی (ابزارها) ترکیب کردم، تقریباً تمام افراد نتیجه‌ی عالی گرفتند.

خوب این همان چیزی است که شما در این کتاب یاد خواهید گرفت: باید یاد بگیرید چگونه در بازی درونی پول مهارت پیدا کنید، تا بتوانید بازی پول را ببرید- یاد بگیرید چگونه ثروتمند فکر کنید تا ثروتمند شوید.

مردم اغلب از من می‌پرسند آیا موفقیتهای من موقتی و یک‌دفعه بودند یا هنوز هم ادامه دارند. بگذارید این طور بگویم: من با استفاده‌ی از اصولی که به شما میگویم، میلیون‌ها دلار پول به دست آورده‌ام و جزو افراد بسیار بسیار ثروتمند هستم. تقریباً سرمایه و پول‌هایم سر به فلک کشیده‌اند! بعضی از مردم به من میگویند به هر چی دست بزنم تبدیل به طلا می‌شود. حق با آن‌هاست، اما چیزی که آن‌ها متوجه نمی‌شوند، این است که داشتن این توانایی خیلی ساده بیان دیگری از داشتن «برنامهی مالی» تنظیم شده برای موفقیت است. موفقیتی که قطعاً بعد از یادگیری و به کارگیری این اصول به آن دست می‌یابید.

اگر چه من میگویم: « یک کلمه از حرفهای مرا باور نکنید» و از شما میخواهم این اصول را خودتان در زندگی خودتان استفاده کنید تا نتیجه‌اش را ببینید، اما میخواهم به اصولی که خواهید خواند اعتماد کنید. نه به خاطر اینکه شاید مرا بشناسید، بلکه به این دلیل که هزاران نفر با استفاده از اصول مطرح شده در این کتاب زندگیشان را متحول کردهاند.

 

نام کتاب : اسرار ذهن ثروتمند
نویسنده : تی هارو اکر
ترجمه : تیم ترجمه رویال مایند

فهرست:

بخش اول : برنامه‎ی مالی شما

بخش دوم: فایل‎های ثروت
اولین فایل ثروت
دومین فایل ثروت
سومین فایل ثروت
چهارمین فایل ثروت
پنجمین فایل ثروت
ششمین فایل ثروت
هفتمین فایل ثروت
هشتمین فایل ثروت
نهمین فایل ثروت
دهمین فایل ثروت
یازدهمین فایل ثروت
دوازدهمین فایل ثروت
سیزدهمین فایل ثروت
چهاردهمین فایل ثروت
پانزدهمین فایل ثروت
شانزدهمین فایل ثروت
هفدهمین فایل ثروت

 

این کتاب ارزشمند و سایر محصولات مجله خانوادگی گوگل بصورت هدیه در اختیار شما قرار گرفته است

آدرس صفحه اینستاگرام ما :

https://instagram.com/google0.ir

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب اثرار ذهن ثروتمندان”